
Покришка на мотоцикл 130/70-17 TL SB-148 Deli Tire RazorXP
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9148
3 025 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для мотоцикла 130/70-17 SB-148 Deli Tire, TL з дорожнім рсунком протектора, виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, однак досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та краще зчеплення з дорогою. Цей різновид протектора належить до дорожньої спортивної гуми, вона призначена виключно для поїздок асфальтом і має мінімальні канавки для відведення води з плями контакту, такий протектор дає впоратися з дрібним дощем або росом і збереже стійкість транспортного засобу, також така гума максимально швидко прогріватися й дає змогу дуже швидко отримати максимальне зчеплення. Але вона не здатна впоратися навіть із середнім дощем, тому його доведеться перечекати. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення без камери, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Индекс нагрузки шины | 62 |
| Индекс скорости | S |
| Производитель | Deli Tire |
| Высота профиля шины | 70 |
| Страна производитель | Индонезия |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 130 мм |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 3 025 ₴

