
Покришка на мопед 80/100-10 Kross, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8998
550 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на мотоцикл 80/100-10 SC-040, Kross, TT призначена для мотоциклів і має розміри 80/100-10. Вона має протектор із протиковзними шипами, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою на бездоріжжі в будь-яких погодних умовах. Ця покришка має конструкцію типу TT (Tube Type), що означає, що вона призначена для використання з камерами. Вона легко встановлюється й забезпечує надійну герметичність, що особливо важливо під час їзди бездоріжжям. Покришка вирізняється високою зносостійкістю, що забезпечує довгий термін експлуатації навіть за інтенсивного використання на бездоріжжі. Вона також має чудові амортизаційні властивості, що робить їзду на мотоциклі комфортною й безпечною навіть на нерівних і ґрунтових дорогах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 40 |
| Индекс скорости | M |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота профиля шины | 100 |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 80 мм |
- Цена: 550 ₴

