
Покришка на Зустр 4.00-12, JR-003/JR-008 Всюдихід, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9044
1 375 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на Зустр 4.00-12, JR-003/JR-008 Всюдихід, TT виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Ця покришка є дорожньою, вона призначена для максимально комфортної їзди, практично в будь-яку погоду, асфальтованими дорогами. Такий тип покришки має достатню кількість неглибоких канавок для відведення води з плями контакту, що дає змогу завжди зберігати стійке положення транспортного засобу та без жодних нюансів рухатися в будь-яку погоду, але все ж з'їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці не варто. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення з камерою, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 4.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 70 |
| Индекс скорости | G |
| Вес | 3.55 кг |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Норма кількості шарів | 6PR |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
- Цена: 1 375 ₴

