
Покришка на зубр 3.75-12 Lung Tai, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9002
825 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на зубр 3.75-12 Lung Tai, TT виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Ця покришка є дорожньою, вона призначена для максимально комфортної їзди, практично в будь-яку погоду, асфальтованими дорогами. Такий тип покришки має достатню кількість неглибоких канавок для відведення води з плями контакту, що дає змогу завжди зберігати стійке положення транспортного засобу та без жодних нюансів рухатися в будь-яку погоду, але все ж з'їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці не варто. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення з камерою, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 69 |
| Индекс скорости | G |
| Вес | 3.2 кг |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Норма кількості шарів | 8PR |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 3.75" |
- Цена: 825 ₴

