
Покришка на електросамокат 90/55-6 НОТА HT-027, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_PDEES-8725
666 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електросамокат 90/55-6 НОТА HT-027, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди будь-яким типам покриття має спеціальні ґрунтозацепи для їзди бездоріжжям, але все ж не рекомендується використання в зимову пору. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | HOTA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота профілю шини | 55 |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Призначення | Для электросамоката |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина | 90 см |
| Ширина шини | 90 мм |
- Ціна: 666 ₴

