
Покришка на електросамокат 60/70-6.5 Xuancheng XC-060, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_VP-8982
473 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на електросамокат 60/70-6.5 Xuancheng XC-060, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах і іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6,5 дюйма і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди по дорогах із гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Слики |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Производитель | Xuancheng |
| Ширина шины | 60 мм |
| Посадочный диаметр шины | 65" |
| Высота профиля шины | 70 мм |
| Назначение | Гибрид |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
- Цена: 473 ₴

