
Покришка на електросамокат 10x3.0 DURO HT-002, TL
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-8643
473 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на електросамокат 10x3.0 DURO HT-002, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 152 мм і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди по дорогах із гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DURO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 800 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 152 |
| Назначение | Для электросамоката |
| Тип шины | Слики |
| Ширина | 76 см |
| Ширина шины | 3" |
- Цена: 473 ₴

