
Покришка на електросамокат 10x2.75-6.5, 70/65-6.5 Xuanchengt H-011a, TL
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_VP-8978
608 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на електросамокат 10x2.75-6.5, 70/65-6.5 Xuanchengt H-011a, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6,5 дюйма і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди дорогами з гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Производитель | Xuanchengt |
| Высота профиля шины | 65 |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Посадочный диаметр шины | 65" |
| Назначение | Гибрид |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 70 мм |
- Цена: 608 ₴

