
Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9096
466 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL — це високоякісна гума, яка забезпечує чудову стійкість і комфорт під час їзди на мопеді. Вона має розміри 14x2.50, що забезпечує гарну керованість і маневровість на різних дорогах. Гума виготовлена з міцного матеріалу та має технологію TT, що означає, що вона призначена для використання з камерою. Це гарантує найкращу стійкість і безпеку під час їзди на високих швидкостях. Покришка на електровелосипед 14x2.50, (60/100-10) має симетричний протектор, який забезпечує чудове зчеплення з дорогою та гарну керованість. Вона також має шість шарів посилення (6PR), що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Якщо ви шукаєте якісну покришку для свого мопеда, то покришка на електровелосипед 1Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL — це чудовий вибір.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chaoyang |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 2024/05/02 00:00:00 |
| Ширина | 60 см |
| Вес | 0.9 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
- Цена: 466 ₴

