
Покришка на гіроборд 80/65-6 НОТА HT-005, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_PDEES-8700
515 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на гіроборд 80/65-6 НОТА HT-005, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди дорогами з гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | HOTA |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 80 мм |
| Высота профиля шины | 65 |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Материал | Резина |
| Назначение | Для электросамоката |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина | 80 см |
- Цена: 515 ₴

