
Покришка на велосипед 700x25C, 25-622, H-5128 ChaoYang Антрипрокол
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9126
257 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка на велосипед 700x25C, 25-622, H-5128 ChaoYang виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Такий протектор належить до слікових покришок, вони оптимально призначені для їзди асфальтом і щільними ґрунтовими дорогами. На цих типах покриття вони мають чудове зчеплення й найкращий накат серед усіх типів покришок. Але якщо Ви віддаєте перевагу їзду ґрунтовими дорогами, то така покришка має дуже погане зчеплення на поворотах через те, що немає бічних зачепів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chaoyang |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 257 ₴

