
Покришка 80/60-10, TS-631 Timsun, ТL
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9040
660 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 80/60-10, TS-631 Timsun, ТL — це високоякісна покришка, спеціально розроблена для скутерів. Вона має розміри 80/60-10, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою та комфортну їзду на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має шість шарів посилення, що забезпечує довговічність і надійність. Вона також має технологію TL (Tubless), що означає, що вона призначена для використання без камери. Ця покришка — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну та якісну покришку для свого скутера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 80 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 41 |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.48 кг |
| Норма кількості шарів | 6PR |
- Цена: 660 ₴

