
Підшипник для тачки 16х35
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-5376
12 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підшипник чашка для тачки під 16-міліметрову вісь, цей вузол, попри свою простоту, слугує основним елементом, який є частиною опори або упору осі, під час виходу з ладу підшипника стає неможливим використовувати інструмент. Цей підшипник є найпоширенішим підшипником для садових тачок, він використовується на 80% коліс для цієї техніки. він має зовнішній діаметр у 35 міліметрів і його легко замінити навіть самостійно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагрузки | Радиальная |
| Внутрений диаметр. | 16 мм |
| Внешний диаметр | 35 мм |
| Тип подшипника качения | Шариковый |
| Форма тела качения | Шарик |
| Ширина | 11 мм |
- Цена: 12 ₴

