
Колесо 4.00-10 для візка, причепа під 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-9032
1 300 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо в складі розміром 4.00-10 для саморобної тачки або візка або іншої техніки з можливістю застосування цього пневматичного колеса, діаметр колеса становить 46 см і завширшки гуми в 10 см, ці характеристики забезпечують гарний накат і легкість під час екплуатації, встановлення колеса полегшує стандартний розмір сходинки діаметром 20 мм на поширених підшипниках 6204, під час заміни якого не має виникнути труднощів у зв'язку зі зламанням. Диск між собою зварений, у цьому разі даній спосіб поєднання міцніший, ніж на болтовому з'єднанні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 64 |
| Вес | 3.5 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Диаметр | 460 мм |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Материал диска | Метал |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 1 300 ₴

