
Камера на фетбайк 20х4.00/4.90, (100/120-406), ChaoYang F/V, 33 мм
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-9133
260 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера на фетбайк 20х4.00/4.90, (100/120-406), ChaoYang F/V, 33 мм виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид камеры | Без антипрокольной жидкости |
| Производитель | Chaoyang |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Тип ниппеля | Французька (FV) |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина шины | 4" |
- Цена: 260 ₴

