
Камера на електросамокат 10х3.00 Rover A/V кутовий вентель
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_VP-8990
162 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камера на електросамокат 10х3.00 Rover A/V кутовий вінтель виготовлена спеціально для електросамокатів, має потовщену гуму для вищих навантажень, які створює електросамокат. Для зручного накачування коліс вентиль має вигин під 45 градусів, щоб не робити незручності на тяговому колесі та не впиратися в електромотор. Також її можна використовувати і на звичайних велосипедах, і колясках у цьому разі вона слугуватиме набагато більше часу, на відміну від бюджетної камери. Вентиль має стандартний розмір і накачується від звичайних автомобільних насосів. Камера підійде під такі покришки: 10х1.75, 10х1.90, 10х1.95, 10х2.00, 10х2.10, 10х2.125. Так само за потреби в неї можна залити гель від проколів і в такий спосіб поліпшити її властивості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 кг |
| Вид камеры | Без антипрокольної рідини |
| Гарантийный срок | 0.5 міс |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 156 |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Нове |
| Тип ниппеля | Автомобильный (AV) |
| Ширина | 76 см |
| Ширина шины | 3" |
- Цена: 162 ₴

