
Велосипед дитячий IMPULS CL Liana 18Д. малиново-фіолетовий
- В наявності
- Код: YM 1823 МФ
4 018 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий IMPULS CL Liana 18Д. малиново-фіолетовий
-Дитячий 2-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 5-ть років (зріст 115см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу. Для цієї мети надані ЗЙОМНІ СТРАХУВАЛЬНІ КОЛЕСА.
-ГАЛЬМАННЯ можливе шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цільна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння та кермо;
Дзеркало;
дзвіночок;
багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
Розмір колеса 18 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88
Рульові накладки гумові грипси
Сидіння Анатомічне, шкірозамінник, покращеного типу з доп.пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89
Підсидільний штир Фарбований, регулюється по висоті, затискач: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одно-елементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібний, сталь.
Гальма передньо-кліщові; задній-ножний
Колеса гума YМ/18х2,125 (57-406)
Обода фарбована сталь
Педалі пластмаси з бічними відбивачами
Багажник є
Крила переднє / заднє, фарбована сталь
Дод. Комплектація бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світло-відбивачі (передні/задні/колісні), м'які рульові накладки
Вага 10,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Розмір рами | 10 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 10.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 45 кг |
- Ціна: 4 018 ₴




