
Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls Kitty малиново-білий
- В наличии
- Код: YM 1617 М
3 942,40 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дитячий IMPULS Kitty 16 дюймів 2-х колесний малиново-білий
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ОТ 5-ти ЛЕТ (зріст 110 см), які почали вчитися самостійно їздити та утримувати рівновагу. Для цієї мети надані З'ЄМНІ СТРИБНІ КОЛЕСА.
-ТОРМОЖЕННЯ можливе через прокручування педалей у зворотний бік — надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від потрапляння одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- регульовані за висотою сидіння й кермо;
- зеркало;
- дзвіночок;
- багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
| Розмір колеса | 16 дюймів |
| Рама/вилка | високоміцна сталь |
| Кермо | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88 |
| Кермові накладки | прогумовані грипси |
| Сидіння | Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 70, max= 79 |
| Підсидальний штир | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт |
| Каретка | розбірна, на насипних підшипниках |
| Система шатунів | "американка", одноелементна зі знімною зіркою |
| Захист ланцюга | Р-подібна, сталь |
| Гальма | передній-клещовий; задній — ножний |
| Колеса | резина YМ/ 16х2,125 |
| Ободи | фарбована сталь |
| Педалі | пластмаса з бічними відбивачами |
| Багажник | є |
| Крила | переднє/за заднє, фарбована сталь |
| Доп. Комплектація | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки |
| Вага | 9,9 кг |

Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 9.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Размер рамы | Менее 9" |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажник | Да |
| Звонок | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Защита цепи | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Руль | Изогнутый |
| Крылья | Да |
| Количество звезд | 1 |
| Педали | Платформенные |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Тип профиля | Одностенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Рост велосипедиста | від 110 см |
| Количество колес велосипеда | 2 + додаткові коліщата |
| Материал обода | Став, фарбований |
| Наличие насоса | немає |
- Цена: 3 942,40 ₴






