
Велосипед дитячий IMPULS SP LEON 20" синьо-салатовий
- Нет в наличии
- Код: SP 2019 СC
4 505,60 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед дитячий IMPULS SP LEON 20" синьо-салатовий
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ОТ 6 ЛЕТ (зріст 120 см), які почали вчитися самостійно їздити та утримувати рівновагу.
-ТОРМОЖЕННЯ можливе через прокручування педалей у зворотний бік — надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від потрапляння одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- Бічні страхувальні колеса;
- регульовані за висотою сидіння й кермо;
- зеркало;
- дзвіночок;
ОПИС ТОВАРУ:
| Розмір колеса | 20 дюймів |
| Рама/вилка | високоміцна сталь |
| Кермо | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88 |
| Кермові накладки | прогумовані грипси |
| Сидіння | Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89 |
| Підсидальний штир | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт |
| Каретка | розбірна, на насипних підшипниках |
| Система шатунів | "американка", одноелементна зі знімною зіркою |
| Захист ланцюга | Р-подібна, сталь |
| Гальма | передній-клещовий; задній — ножний |
| Колеса | резина YМ/ 20х2,125 (57-406) |
| Ободи | фарбована сталь |
| Педалі | пластмаса з бічними відбивачами |
| Багажник | ОТСУТСТВУЕТ |
| Крила | переднє/заднє, спортивні |
| Доп. Комплектація | Бічні страхувальні колеса, підніжка, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки |
| Вага | 10,0 кг |

Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Размер рамы | 10 |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажник | Нет |
| Звонок | Да |
| Зеркало заднего вида | Да |
| Защита цепи | Да |
| Руль | Изогнутый |
| Крылья | Да |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Тип профиля | Одностенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | від 6 до 12 |
| Рост велосипедиста | від 120 |
| Цвет | СИНЬО-САЛАТОВИЙ |
- Цена: 4 505,60 ₴








