
Велосипед дитячий IMPULS SP Liana 18Д. малиново-фіолетовий
- В наявності
- Код: SP 1823 МФ
4 132,80 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий IMPULS SP Liana 18Д. Малиново-фіолетовий
-Дитячий 2-колісний велосипед призначений для дітей від 5-ти років (зріст 115см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу. Для цієї мети надані ЗЙОМНІ СТРАХУВАЛЬНІ КОЛЕСА.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливе шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цільна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння та кермо;
Дзеркало;
дзвіночок.
ОПИСАНИЕ ТОВАРА:
Розмір колеса 18 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88
Кермові накладки прогумовані грипси
Сидіння Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89
Підсидельний штир Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібна, сталь
Гальма передній-клещовий; задній — ножний
Колеса резина YМ/ 18х2,125 (57-406)
Ободи фарбована сталь
Педалі пластмаса з бічними відбивачами
Багажник НЕТ
Крила переднє/заднє, спортивні
Доп. Комплектація бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки
Вага 10,0 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Крила | Так |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Багажник,Форм фактор рами | Цілісна |
| Вага | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки,10.2 кг |
| Вага,Надувні колеса | 10,0 кг,Так |
| Гальма,Кількість коліс велосипеда | передній-клещовий; задній — ножний,2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-подібна, сталь,Вуглецева сталь |
| Каретка ,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках ,10 |
| Кермо, Прасувати | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88,Для дівчаток |
| Кермові накладки,Тип велосипеда | прогумовані грипси,Міський/дорожній |
| Колеса,Тип амортизації | резина YМ/ 18х2,125 (57-406),Без амортизації |
| Крила,Конструкція вилки | переднє/заднє, спортивні,Жорстка |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Ободи,Передні гальма | фарбована сталь,Ободний механічний |
| Педалі,Кількість швидкостей | пластмаса з бічними відбивачами,1 |
| Підсидельний штир,Діаметр колеса/диска | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт,18" |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Ціна: 4 132,80 ₴




