
Велосипед 16" Impuls SP Beaver синій
- В наявності
- Код: SP 1619 СЧ
3 788,40 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 16" Impuls SP Beaver синій
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 4-х років (ріст 110см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливо шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а так само передбачена захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння і кермо;
дзеркало;
дзвіночок.
ОПИС ТОВАРУ:
Розмір колеса 16 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, висота min=70, max= 78
Рульові накладки прогумовані гріпси
Сидіння Анатомічне, кожзам, покращеного типу з фіксатором, висота min= 70, max= 79
Подсидальный штир Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-образна, сталь
Гальма передній-кліщовий; задній ножний
Колеса гума РОЗУМ/ 16 х 2,125
Обода фарбована сталь
Педалі пластмаса з бічними відбивачами
Крила переднє / заднє, спортивні
Доп. Комплектація бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні),
Вага 9,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2023 |
| Виробник | Beaver |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| ,Кількість швидкостей | 1 |
| Вага | 9.2 кг |
| Вага,Конструкція вилки | 9,2 кг, Жорстка |
| Гальма,Матеріал виготовлення рами | передній-кліщовий; задній ножний,Вуглецева сталь |
| Захист ланцюга,Задні гальма | Р-подібна, сталь, Ніжний |
| Каретка,Діаметр колеса/диска | розбірна, на насипних підшипниках,16" |
| Кермо, Прасувати | 1-болтове кріплення, висота min=70, max= 78,Унісекс |
| Колеса,Кількість коліс велосипеда | гума РОЗУМ/16 х 2,125,2+2 |
| Крила,Форм фактор рами | переднє / заднє, спортивні,Цілісна |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Обода,Тип амортизації | фарбована сталь,Без амортизації |
| Педалі,Передні гальма | пластмаса з бічними відбивачами,Ободний механічний |
| Подсидальный штир,Країна виробник | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,Україна |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Дитячий |
| Сидіння,Вікова група | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з фіксатором, висота min= 70, max= 79,Від 4 до 6 років |
| Система шатунів,Розмір рами | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Менше 9" |
- Ціна: 3 788,40 ₴




