
Велосипед Impuls 29" X400 19" (механіка)
- В наличии
- Код: 29" X400-1.0 19" green
16 574,80 ₴
Велосипед Impuls 29" X400 (механіка) 19" 2022 VIRIDAN( смарагд).
ПРЕКРАСНИЙ ВИБІР.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВЕЛОБАЙК, ХОРОШЕ ОБЛАДНАННЯ І ХОРОША МАНЕВРЕНІСТЬ ДОДАСТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ В ЇЗДІ.
Характеристика:
Рама-алюміній 6061, розмір 19"
Вилка-сталь, амортизаційна з алюмінієвої коронкою LOCKOUT
Обладнання:
Моноблок SHIMANO SL-M310
+пер. перек.SHIMANO FD-M310
+ зад.перек.SHIMANO RD-M370;
Шатун-Алюмінієвий SHIMANO 24*34*42T;
Педалі - алюмін. профілю;
Каретка-катрідж NEKO;
Ланцюг KMC;
Тріскачка-SHIMANO CH-HG200-8 ;
Втулки-АЛЮМ.SHUNFENG на пром.подшибник-Ексцентрик;
Обод подвійний алюмінієвий IMPULS;
Покришка-KENDA 29*2,1;
Подсидельный - алюмін. профілю.
Винос керма - алюмінієвий IMPULS;
Кермо-алюмінієвий IMPULS;
Гальма-Дискові C-STAR перед. і задній Механіка;
КРИЛА (NEW DESING) І ПІДНІЖКА, КАТАФОТИ входить в комплектацію.
Tel.
,
.
ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
Гарантії поширюються тільки на раму-від заводського браку. Рама є цілою, без тріщин.
Обладнання велосипеда, є супутнім.
Додатково велосипед можна доповнити сигнальними ліхтарями, спідометром, харчової флягою(баклажкой), різними транспортувальними сумочками, насосом, шестигранниками.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звик до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "веретенка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! По мірі експлуатації всі вмощується на свої місця і є необхідність все перевірити. Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам. Налаштування дискових гальм слід довірити спеціалісту по мірі необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IMPULS BIKE |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 13.6 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 160-175 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 120 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Размер рамы | 19" |
| Год выпуска | 2022 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черно-красный |
- Цена: 16 574,80 ₴




