
Велосипед Royal 27.5 MOTION чорно-зелений 2024
- В наявності
- Код: 2724 Motion чорно-зелений
7 749 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед спортивный Royal 27.5 MOTION чорно-зелений 2024.
Характеристики:
Рама: сталева.
Вилка: сталева амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 27,5 Х 2,35" Wanda.
Обладнання: зад. перем. ROYAL RD-TY300 + пер. перем.ROYAL FD-TZ30+ на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка:зірка ATA-7 index.
Шатун сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком.
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 17" |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.6 кг |
| Максимальна вага | 145 кг |
| Хід вилки | 120 мм |
- Ціна: 7 749 ₴








