
Велосипед Royal 24-RIO бірюзовий 2024
- В наявності
- Код: 2424-RIO бірюзовий
8 302,50 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед спортивний Royal 24"-11,5 RIO бірюзовий
Характеристики:
Рама: алюмінієва.
Вилка: сталева амортизаційна.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 24Х2,35" Wanda.
Оладнання: зад. перем. ROYAL RD-TY300 + на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка: зірка ATA-7 index.
Шатун сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні і задні механічні.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Колір | Бірюзовий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 11" |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 14.6 кг |
| Максимальна вага | 95 кг |
| Хід вилки | 100 мм |
- Ціна: 8 302,50 ₴






