
Велосипед Royal 24-FOX темно-синій 2024
- В наличии
- Код: 2424 FOX темно-синій
9 504 ₴
Велосипед спортивний Royal 24"-2024 Fox темно-синій
Характеристики:
Рама 12,5" алюмінієва.
Вилка: алюмін. амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 2,35" Wanda.
Обладнання:
зад. перем. SHIMANO RD-TZ500
пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі SHIMANO ST-EF500
Трещітка: SHUNFENG-7 index.
Шатун сталевий ROYAL
Кермо сталь + винос алюм.
Втулки: SHUNFENG перед. та задня з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні і задні механічні.
При 100% оплаті - доставка в подарунок

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 14.6 кг |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Рост велосипедиста | 130-165 |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Максимальный вес | 95 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Размер рамы | 12" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
- Цена: 9 504 ₴





