![Велосипед CROSS Stinger 27.5" 18" Чорний-Зелений [27СTS-004317], фото 1](https://images.prom.ua/7379126563_velosiped-cross-stinger.jpg)
Велосипед CROSS Stinger 27.5" 18" Чорний-Зелений [27СTS-004317]
- Нет в наличии
- Код: 27СTS-004317
7 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike Everest 29"19" Зелений [29CJPr-004443]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Ход вилки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | 38 мм |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | 130MM JD-196 |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO B902S 68*120 |
| Руль | Сталь W640*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF-500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | FP-803B FP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | 27,5*2.125 HYD-057 |
| Покришка (передня) | 27,5*2.125 HYD-057 |
| Підсідельний штир | 28.6*300MM*1.2T Сталь 2P-200 |
| Рама | Cross - ste-18 |
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
| Рік | 2023 |
| Серия | Stinger |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*1/8*42T*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 900 ₴

![Велосипед CROSS Stinger 27.5" 18" Чорний-Зелений [27СTS-004317], фото 2](https://images.prom.ua/7379126564_w159_h159_velosiped-cross-stinger.jpg)
![Велосипед CROSS Stinger 27.5" 18" Чорний-Зелений [27СTS-004317], фото 3](https://images.prom.ua/7379126565_w159_h159_velosiped-cross-stinger.jpg)
![Велосипед CROSS Stinger 27.5" 18" Чорний-Зелений [27СTS-004317], фото 4](https://images.prom.ua/7379126566_w159_h159_velosiped-cross-stinger.jpg)
