![Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444], фото 1](https://images.prom.ua/7379110252_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444]
- Нет в наличии
- Код: 27CRN-003444
28 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Kron 27.5" 17" Чорно-Помаранчевий [27СTS-004337]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 19.5" |
| Ход вилки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | SRSunTour XCM RL 100 |
| Втулка (Задня) | Neco alloy |
| Втулка (передня) | Neco alloy |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | BL-MT200 (Shimano) |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Кассета | CS-HG500-10 11-42T |
| Руль | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 20 швидкостей |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano Deore RD-M6000 SGS Shadow |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Deore RD-M6000 SGS Shadow |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-M6020 |
| Покришка (задня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Покришка (передня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Рік | 2020 |
| Серия | Dynamic |
| Система шатунів | SHIMANO FC-MT500-2 36-26T |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 28 990 ₴

![Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444], фото 2](https://images.prom.ua/7379110253_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444], фото 3](https://images.prom.ua/7379110254_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444], фото 4](https://images.prom.ua/7379110255_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 27.5" 19.5" Чорний-Червоний [27CRN-003444], фото 5](https://images.prom.ua/7379110256_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
