
Мото резина 120/70-12, OCST DX-025, TL
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KON-4914
1 333 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це безкамерна покришка призначена для мотоциклів, мопедів або скутерів, з аналогічним розміром диска. Покришка виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують тривалий термін експлуатації та рівномірне знос покришки. Завдяки спеціальному складу покришка має ідеальний баланс жорсткості на дорозі. Вона повністю відповідає заявленим розмірам і призначена для нормального пересування дорогою влітку. Перед купівлею обов'язково подивіться розміри, які у вас написано на бічній частині гуми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OCST |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 58 |
| Индекс скорости | J |
| Высота профиля шины | 70 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 120 мм |
- Цена: 1 333 ₴

