
Покришка для мотоблоків 5.00-10, з камерою, 6PR
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KM-4773
1 275 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка з камерою для мотоблока призначена для ремонту Вашої техніки, якщо колісний диск не має критичних пошкоджень, а покришка вже не придатна для експлуатації. У цьому разі вам не потрібно купувати колесо в зборі та переплачувати гроші, варто замовити покришку та замінити стару. Заміну можна здійснити як самому, так і на будь-якому шиномонтажі, під час самостійної заміни важливо дивитися, щоб камера не була затиснута або перекручена. Покришка має стандартні розміри, для їх визначення дивіться маркування на Вашому колесі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шины | 5" |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Диаметр | 500 мм |
| Максимальная нагрузка | 280 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина | 120 см |
- Цена: 1 275 ₴

