
Більш завантажене колесо з гальмом 150 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3207
1 103 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотний механізм виготовлений з оцинкованого металу завтовшки 5 міліметрів і має додаткову систему, яка фіксує колесо в нерухомому стані. Кронштейн складається з 2 частин, між якими встановлений підшипник для легшого повороту, на верхній частині є спеціальні отвори для кріплення до стелажу або візка. Колесо відлите з чавуну та зверху покрите поліуретаном, таке поєднання дає змогу йому переносити більше навантаження і водночас зберігає плавність ходу, також може комфортніше долати стики в покритті. Усередині встановлений голчастий підшипник, який теж додає витривалості колісу, а сама маточинка обладнана пресмасою. Завдяки поліуретану воно має робочий діапазон температур від -40 до +50 градусів. Поліуретан має гарне зчеплення з поверхнею й не реагує з оліями бензином і легкими кислотами, але для нього може бути згубно гаряча вода та пара.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Материал диска | Чугун |
| Навантаження на колесо | 430 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Поліуретан |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 1 103 ₴

