
Колесо на тачку 16x6.50-8, пневматичне, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-2802
1 044 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо пневматичне призначене для всіх типів тачок і візків. Воно чудово підійде і на Вашу садову тачку, і на великий вантажний візок. Диск колеса повністю виготовлений із металу та пофарбований для запобігання корозії. У ступці колеса з обох боків вставлено два підшипники для забезпечення ідеального балансу на осі. Пневматичне колесо м'якше, на відміну від литого та м'якість, можна регулювати тиском усередині камери. Так само за допомогою тиску можна м збільшувати вантажопідіймальність тачки. Колесо постачається повністю в зборі, колесо, покришка та камера. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 90 мм |
| Диаметр | 410 мм |
| Навантаження на колесо | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 1 044 ₴

