
Колесо великоваговий алюмінієве 150 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3215
1 035 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3215, Колесо великоваговий алюмінієве 150 мм, KD-3215, 1 289.00грн., KD-3215, General, Большегрузная литая резина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 58 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал диска | Алюміній |
| Навантаження на колесо | 330 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 1 035 ₴

