
Колесо поворотне з алюмінієвим диском 200 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3223
1 001 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне алюмінієве колесо має кронштейн з оцинкованого металу та майданчик, який з'єднаний подвійним кульковим підшипником. Таке з'єднання забезпечує надійну фіксацію та плавність повороту. Сама платформа має спеціальні отвори для кріплення її на Ваш стелаж або візок. Диск колеса відлитий з алюмінію й має в маточині подвійний кульковий підшипник, а шина виготовлена з суцільної чорної гуми, яка забезпечує колію плавність ходу та дає змогу використовувати його практично на будь-яких поверхнях. Воно має гарну вантажопідіймальність. Так само таке колесо не залишає слідів на підлозі. Таке колесо можна використовувати за температур від -30 до +50 градусів Цельсія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до кронштейна | 238 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал диска | Алюминий |
| Навантаження на колесо | 450 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 1 001 ₴

