
Шина на скутер 130/60-13, Sosoon SY-119, TL
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-8137
963 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина на скутер 130/60-13, Sosoon SY-119, TL виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, проте досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Цей різновид протектора належить до дорожньої спортивної гуми, вона призначена виключно для поїздок асфальтом і має мінімальні канавки для відведення води з плями контакту, такий протектор дає впоратися з дрібним дощем або росом і збереже стійкість транспортного засобу, також така гума максимально швидко прогріватися й дає змогу дуже швидко отримати максимальне зчеплення. Але вона не здатна впоратися навіть із середнім дощем, тому його доведеться перечекати. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення без камери, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sosoon |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шина |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Ширина шины | 130 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 58 |
| Индекс скорости | M |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Диаметр колеса/диска | 13" |
- Цена: 963 ₴

