
Колесо для мотоблока 4.00-8
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VK000764
1 040 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо пневматичне для мотоблока має спеціальний сталевий диск з отворами під болти кріплення і маточину. Колесо має міцну покришку зі спеціальним покриттям для більшої прохідності будь-якою поверхнею. Також усередині покришки обов'язково йде камера, це колесо не може працювати без камери. Це колесо підходить для більшості сучасних мотоблоків і культиваторів, головне під час вибору звіряти зі своїм старим колесом. Колесо постачається повністю в зборі та готове до встановлення, і Ви легко можете замінити його самостійно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 100 см |
| Диаметр | 407 мм |
| Ось | 70 мм |
| Тип шины | Пневматична |
| Материал диска | Метал |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
- Цена: 1 040 ₴

