
Колесо 3.50-4 на кронштейні
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4751
889 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичне колесо на кронштейні використовується для більш навантажених тачок, стелажів або баркасів. Колесо має кронштейн з поцинкованої сталі товщиною 6 міліметрів, у якому зроблені спеціальні отвори для кріплення колеса. Саме колесо має диск штампований із листового металу, скріплений 4 болтами та встановленими кульковими підшипниками. Шина виготовлена з гуми та має всередині камеру. Колесо можна використовувати на будь-яких поверхнях. Гума має протектор для більшого зчеплення з поверхнею.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Висота до кронштейна | 300 мм |
| Диаметр | 250 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 200 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 889 ₴

