
Поворотное колесо с тормозом 200 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3190
921 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотне колесо має спеціальний кронштейн із гальмом, який складається з кріплення колеса та платформи для кріплення колеса до стелажу або візка, між ними встановлений кульковий підшипник із пресмасою, вони захищені пластиковим пильовиком. Саме колесо лите та шина повністю виготовлене з суцільної гуми, а диск виготовлений із металу скріплений між собою болтами, у маточині вбудовано два кулькові підшипники. Таке колесо не боїться проколів і може працювати на будь-якій поверхні, їх зазвичай встановлюють на більш вантажні візки, стелажі та баркаси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тележка |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал диска | Метал |
| Ширина | 50 см |
| Диаметр | 200 мм |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Навантаження на колесо | 235 кг |
| Висота до кронштейна | 235 мм |
- Цена: 921 ₴

