
Колесо кермове для візка 160 мм, чавун-поліуретан
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4741
844 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це колесо призначене для візків типу рохля, воно має диск відлитий із чавуну з кульковим підшипником і шину з поліуретану. Таке колесо здатне витримувати навантаження до 900 кілограмів. Водночас воно може спокійно їздити різними поверхнями за мінімальної вібрації та шуму. Це колесо дуже зносостійке, не боїться ударних навантажень і порізів. Колесо не буде бруднити підлогу, і може застосовуватися на підприємствах будь-якого типу, і воно слугуватиме Вам на багато більше часу, ніж нейлонове колесо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал диска | Чугун |
| Ширина | 50 см |
| Диаметр | 160 мм |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Ось | 20 мм |
| Тип шины | Лита |
| Навантаження на колесо | 800 кг |
| Довжина ступі | 50 мм |
- Цена: 844 ₴

