
Гума на мотоцикл "Ялинка" 2.50-17 з камерою, TT
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KON-4875
841 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця покришка підходить для мотоциклів, мопедів і скутерів, з аналогічним розміром диска. Покришка виготовлена з високоякісних матеріалів, що дає змогу домогтися оптимального балансу між жорсткістю зносостійкості колеса. Завдяки добре продуманому протектору відбувається максимально швидке виведення води з плями контакту, що запобігає акваплануванню та забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею. Вона повністю відповідає заявленим розмірам і призначена для нормального пересування дорогою влітку. За потреби в нашому інтернет-магазині ви можете придбати камери під ці покришки. Перед купівлею обов'язково подивіться розміри, які у вас написано на бічній частині гуми.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс нагрузки шины | 47 |
| Индекс скорости | J |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Полнопрофильная шина | Нет |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 2.5" |
- Цена: 841 ₴

