
Колесо лите для тачки 4.00-8, вісь 25 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3166
812 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо лите призначене для тачок і візків будь-яких конструкцій і призначених. Основним плюсом литого колеса є те, що його неможливо проколоти, завдяки цьому цей різновид колеса можна застосовувати на будь-яких виробництвах і складах без побоювань. Лите колесо має сталевий диск і покришку, виготовлену з суцільного шматка гуми, що надає йому ще більшої зносостійкості. У ступці з обох боків вставлено два підшипники, для надійного кріплення на вашій осі. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Диск |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 25 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Диаметр | 360 мм |
| Материал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 210 кг |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 62 мм |
- Цена: 812 ₴

