
Шина для мотоблока 4.00-8 Куточок із камерою, TT
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: VP000766
642 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 4.00 8 призначена для мопедів, моторолерів, скутерів, мотоциклів, тачок, причепів та іншої пересувної техніки. Вона має чудові показники зносостійкості, завдяки чому слугуватиме Вам тривалий час. І навіть за такої легкості вона залишається досить м'якою, що дає змогу легко гасити всі нерівності дорожнього покриття. В її складі використовується велика кількість чистої гуми, що й дає змогу досягти їй таких чудових характеристик. Під час вибору потрібно знати розміри, які написані у Вас на старій покришці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Ширина шины | 4" |
| Тип | Камерная "TT" |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
- Цена: 642 ₴

