
Колесо для тачки 4.00-8, пінополіуретан, вісь 16 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4733
690 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4733, Колесо для тачки 4.00-8, пінополіуретан, вісь 16 мм, KD-4733, 997.00грн., KD-4733, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Ось | 16 мм |
| Довжина ступі | 60 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 690 ₴

