
Колесо на тачку посилене, пневматичне 4.80/4.00-8, 25 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-7381
743 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо для візка пневматичне, застосовується для заміни старої покришки під час виходу з ладу попередньої через прокол або поріз. Можна використовувати для конструювання пересувних шасі зварювальних апаратів і компресорів. Колесо комплектується в зборі, перед застосуванням потрібно тільки накачати його. Ця модель зарекомендувала себе як надійну та довговічну в експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 25 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Диаметр | 389 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Пневматична |
| Ширина | 93 мм |
- Цена: 743 ₴

