
Алюмінієве колесо з кронштейном 150 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3219
725 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3219, Алюмінієве колесо з кронштейном 150 мм, KD-3219, 903.00грн., KD-3219, General, Колесо с неповоротным кронштейном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал диска | Алюміній |
| Навантаження на колесо | 330 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 725 ₴

