
Гума для культиваторів 4.00-8, з камерою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2824
715 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з камерою для мотоблока призначена для ремонту Вашої техніки, якщо колісний диск не має критичних пошкоджень, а покришка вже не придатна для експлуатації. В цьому випадку вам не потрібно купувати колесо в зборі та переплачувати гроші, варто замовити шину та замінити стару. Заміну можна здійснити як самому так і на будь-якому шиномонтажі, при самостійній заміні важливо дивитися що камера не була затиснута або перекручена. Покришка має стандартні розміри, для їх визначення дивіться маркування на Вашому колесі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Нове |
| Індекс швидкості | A4 |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Тип комплектуючого | Покришка з камерою |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Ширина шини | 4" |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Індекс навантаження шини | 40 |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Повнопрофільна шина | Да |
- Ціна: 715 ₴

