
Покришка для культиваторів 4.00-8, з камерою
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3611
715 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка для культиватора виготовлена з додаванням 20% чистої гуми. Завдяки такому складу її можна використовувати за прямим призначенням, а також на асфальтованих дорогах загального користування. Водночас вона не буде швидко стиратися як звичайна для мотоблоків. Вона йде в комплекті з камерою, і вам не потрібно додатково витрачати гроші. Замінити покришку ви можете самостійно або за допомогою послуг шиномонтажу. Вона має стандартні розміри, тому підходить на будь-які диски в цьому розмірі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина шины | 4" |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Максимальная нагрузка | 140 кг |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Назначение | Сельхозтехника |
- Цена: 715 ₴

