
Колесо на візок 4.00-6, пінополіуретанове, 16 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KM-4759
715 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 см |
| Діаметр | 320 мм |
| Ось | 16 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип шини | Лита |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Довжина ступі | 70 мм |
- Ціна: 715 ₴

