
Покришка для мотоблока 4.00-10 Куточок із камерою, TT
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KN-6571
798 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка 4.00 10 призначена для мопедів, моторолерів, скутерів, мотоциклів, тачок, причепів та іншої пересувної техніки. Вона має чудові показники зносостійкості, завдяки чому слугуватиме Вам тривалий час. І навіть за такої легкості вона залишається досить м'якою, що дає змогу легко гасити всі нерівності дорожнього покриття. В її складі використовується велика кількість чистої гуми, що й дає змогу досягти їй таких чудових характеристик. Під час вибору потрібно знати розміри, які написані у Вас на старій покришці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Тип | Камерная "TT" |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр шини | 482 мм |
| Максимальная нагрузка | 265 кг |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина шины | 118 |
- Цена: 798 ₴

