
Колесо для візка 3.50-7, пінополіуретанове, 20 вісь
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-3592
696 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пінополіуретанове колесо поєднує в собі відразу кілька якостей, по-перше, воно має досить м'який хід як пневматичне, а також воно не боїться проколів як колесо з суцільної гуми. Але, на відміну від литого колеса, воно легке та не обважнює Вашу тачку. Диск цього колеса виготовлений із металу, а з обох боків маточини вставлено два 204 підшипники. Така конструкція дає змогу легко встановити колесо на стандартну вісь. І тепер ви зможете спокійно перевозити ваш візок де завгодно, не боячись проколоти колесо. Тому що шина виготовлена зі спіненого поліуретану. У такий спосіб ви отримуєте м'який хід і захист від проколів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 65 мм |
| Диаметр | 339 мм |
| Материал диска | Метал |
| Тип шины | Пінополіуретанова |
| Ширина | 82 мм |
- Цена: 696 ₴

