
Колесо з алюмінієвим диском 100 мм.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: OP_KD-4735
690 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієве колесо має диск повністю відлитий з алюмінію і шину з суцільної гуми, одягненої способом вулканізації. Усередині встановлено два кулькові підшипники, які забезпечують плавність ходу. Таке поєднання надає колесу велику міцність і воно здатне витримувати великі навантаження попри невеликий діаметр. Гума надає колесу м'якший хід і допомагає справлятися з нерівностями. Водночас вона не залишає слідів на підлозі. Це колесо можна використовувати в температурних межах від -30 до +50 градусів Цельсія. Це колесо використовують на стелажах, різних візках і навіть можна застосовувати для меблів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | General |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Диск |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 58 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал диска | Алюминий |
| Навантаження на колесо | 240 кг |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Тип шины | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 690 ₴

